x

Hakkımızda

Garth Coates Göçmenlik Hukuku Uzmanları

Garth Coates Solicitors, İngiltere'nin başkenti Londra'nın tam merkezinde, İngiliz parlamentosuna, Victoria Tren İstasyonuna, tarihi Big Ben'e, İngiltere Adalet Bakanlığı ve Londra Emniyet Müdürlüğüne yürüme mesafesindedir. Göçmenlik hukuku, vatandaşlık, yatırım yaparak çifte vatandaşlık, vize işlemleri, Ankara Anlaşması, insan hakları hukuku'nun yanısıra, Avrupa Birliği müfredatı konusunda uzmanlaşmış, dünya çapında hemen her ülkeden müvekkilleri olan tanınmış bir firmayız. Yüksek iş ahlakımız ve çalışma azmimiz, sunduğumuz hizmetlerin kalitesine ve hizmetlerimize yansımaktadır.

Firmamız, 2008 yılında, kurucu ortağımız Bay Garth Coates tarafından kurulmuştur. Bay Coates, 25 yılı aşkın bir süredir göçmenlik sektöründe bulunmaktadır. 1989'da ilk olarak İngiltere İçişleri Bakanlığı'nda (Home Office, UKVI - UK Visas and Immigration), vize memuru (immigration officer) olarak göreve başlamış, sırasıyla havaalanında sınır giriş kontrol memurluğu ve plan ve prensipler yöneticiliği yapmıştır. Eski bir içişleri bakanlığı memuru olması ve konusunda uzman üst düzey Avukatlık tecrübesinden dolayı, dünya çapında tanınmış sanatçı, işadamı ve politikacılardan oluşan müvekkil portföyüne sahiptir.

Londra'nın merkezinde konuşlu olan firmamız, bünyesinde gerekli deneyim, yetenek ve bilgiye sahip Avukatlar, paralegal ve dosya uzmanları bulundurmaktadır. Vize işlemlerinin yanısıra, göçmenlik mahkemeleri ve yüksek mahkemedeki ulaşılması çok zor başarı oranımızı, yüksek standartlardaki iş ahlakımıza borçluyuz.

Geniş tecrübelerimizi kullanarak, bankalara, üst düzey yöneticilere, bireylere, uluslararası şirketlere, yatırımcılara ve kamu kurulularına, karmaşık göçmenlik sorumlarına çözümler sunmakta, hukuki tavsiyelerde bulunmaktayız.

Müvekkillerimizin vize işlemlerindeki sonucun, onlar için hayati önemi olduğunun ve bu konudaki sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Bu nedenle, yetki ve sorumlulularımızı çok ciddiye almaktayız ve müvekkillerimize hak ettikleri ve onları mutlu edecek sonuçlar getirmek için çalışmaktayız.