x

Ekibimiz ile tanışın

WilliamWilliam Garth Coates, BA (Hons)
Firma kurucusu olan Mr Garth Coates, 1964'de Kuzey İrlanda'da Belfast'da doğmuştur. İngiliz İçişleri Bakanlığı'nda (Home Office) ilk görevine 1989'da vize memuru olarak başladı. Havaalanında vize ve pasaport kontrol memuru, vize onay memuru, dosya inceleme uzmanı ve son olarak hukuk yönergeleri uzmanı olduktan sonra, burada elde ettiği tecrübeleri özel sektöre taşıdı. İngiltere'nin dünyaca ünlü hukuk firmalarında ortak olarak bulundu. Partner-Ortak statüsü ile çok sayıda tanınmış ünlülere, politikacı ve işadamlarına vize ve göçmenlik Avukatı olarak hizmet verdi. Haziran 2008'de kendi firmasını kurdu. 

Göçmenlik ve Vatandaşlık hukukunun yanısıra, ECAA-Ankara Anlaşması, İşadamı, Yatırımcı, Girişimci ve İşçi Vizelerinde uzman bir ekibe sahip olan Garth Coates'ın, İngiltere İçişleri Bakanlığı ve yurtdışındaki vize başvuru merkezlerinde uzun yıllar edindiği deneyim firmasına paha biçilmez değer kazandırmaktadır. Tecrübelerini bir çok platformda konuşmacı ve konuk uzman olarak paylaşmıştır.

MicheleMichele Martin, BSc (Joint Hons)
Michele, 15 yıl uzman Avukat olarak çalışmaktadır. Göçmenlik, suç ve aile hukuku üzerine uzmanlaşmıştır. Aynı gün vize hizmeti (Fast Track), Çalışma İzni ve İşadamı vizelerinde geniş bilgi birikimine sahiptir. Çalıştığı süre boyunca elde ettiği deneyimler, firmamız müşterine önemli destek sağlamaktadır.

 

TamerTamer Ulay, BSc (Hons)
Firmamızda, özellikle Türkçe konuşan topluma yönelik göçmenlik hukuku alanında görev yapmaktadır. Avrupa Birliği ile ilgili göçmenlik hukukunda çok sayıda yayınlanmış yazısı vardır. Ankara Anlaşması ile iş kurma veya işçi vizesi alma, AB vatandaşlarının aile bireylerinin başvuruları, evllik vizeleri ve Avrupa Birliği hukuku başta olmak üzere, tüm göçmenlik hukuku işlemlerinde ve vize redlerine karşı açılan davalarda uzmandır. İçişleri Bakanlığı ve konsolosluklarda görevli vize memurlarına karşı açtığı davaların neredeyse tamamını kazanmıştır. Kazandığı davalardan bazıları, bakanlık içtihatlarında emsal olarak kabul edilmektetir.

CelemetCelemet Yener, BSc (Hons), LLB
İngiltere'de Westminister Üniversitesi Hukuk Bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. 2009 yılından bugüne Garth Coates firmasında dosya uzmanı olarak görev yapmaktadır. Yatırımcı vizeleri, temsilci vizeleri, öğrenci vizeleri, Ankara Anlaşması, EAA Avrupa Birliği Hukuku ve çalışma izni işlemleri başta lmak üzere, İngiltere İçişleri Bakanlığı'nın uyguladığı tüm göçmenlik hukuku işlemlerinde uzmandır. Uzlaşıcı kişiliği ve sorunlara yapıcı yaklaşımları sayesinde en zor dosyalarda dahi olumlu sonuçlar alabilmektedir.

ChristineChristine Linda Phillips, BA (Hons)
Uzun süre Türkiye’de yaşayan ve çok iyi düzeyde Türkçe bilen Christine, Türk İngiliz Kültür Derneği’nde İngilizce öğretmeni, Bilkent Üniversitesi’nde okutman olarak çalıştı. İngiltere’de kamuya ait etnik azınlık gruplarında koordinator ve göçmen danışmanı olarak görev yaptı. Burada elde ettiği deneyimlerle firmamıza katkıda bulunmaktadır. Birleşik Krallık vatandaşlık başvurularında ve kalıcı oturum izni işlemlerinde son derece geniş bilgi birikimine sahiptir.

ChloeChloe Yap, LLM
Firmamızda, uzman Avukat asistanı olan Chloe, sahip olduğu göçmenlik hukuku bilgisi ile müşterilerimizin dosya hazırlama ve dosya takip işlemlerinde önemli katkılar sağlamaktadır. TIER 1 Yatırımcı vizeleri, çalışma izni ve Judicial Review işlemlerinde çok değerli bilgi birikimine sahiptir. 


ShradhaShradha Premji, LLB
Shradha, 2012'de Avukat olmaya hak kazandı. Bir avukat olarak, göçmenlik hukukunda çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra, 2013'te firmamıza katıldı. Tüm puanlama tabanlı vize sistemlerinde, mahkemelerde ve yüksek nitelikli müşterilerin başvurularında deneyimlidir. İnsan hakları ve süresiz oturum alanında çok sayıda göze çarpan başarıları vardır.  


AngelicaAngelica Malkinson, BSc (Hons)
Angelica, eski doğu bloku ülkelerinden müvekkillerimizin başvuruları ile ilgilenmekte ve TIER1 Yatırımcı vizesi, AB Hukuku, AB üyesi olmayan ülkelerden gelen AB vatandaşlarının aile bireylerinin başvurularına bakmaktadır.Sana Vasana Gorner, BA, LLM (Hons)

University of Utrecht ve Oxford Üniversitesi mezunudur. Firmamızda dosya uzmanı olarak görev almıştır. Ankara Anlaşması vizelerinde, evlilik ve AB hukuku yanısıra, TIER 1 Girişimci ve Yatırımcı vizelerinde ve vatandaşlık başvurularında mğşterilerimize destek vermektedir.