Forum

Hoşgeldiniz Arama | Aktif Konular | Giriş | Kayıt Ol

RED
FrodoBaggings
#1 Gönderildi : 23 Kasım 2009 Pazartesi 14:53:19
Sıralama: Newbee

Gruplar: Registered

Katılındı: 20.10.2009
İkamet: ankara
2 ay once londra'da bir dilokuluna kayit yaptirdim. istedikleri herseyi (para vs.) hepsini hazırladim ancak basvurum red ile sonuclandi. bana gelen kargodan bir 5 sayfalik bir mektup cikti ve yeterli puanı almam ragmen geri donecegime kanaat getirmedikleri icin red verdiklerini belirtmisler. ne yapabilirim. itiraz etme hakkim var mı?itiraz etme durumunda ne kadar zaman alacagi konusunda fikri olan varsa lutfen yardımcı olsun!!!
FrodoBaggings
#2 Gönderildi : 26 Kasım 2009 Perşembe 08:31:11

lütfen admin ya da bilgi sahibi arkadaşlar bana bu konuda yardımıc olur musunuz?

ukboy
#3 Gönderildi : 26 Kasım 2009 Perşembe 08:39:06

Katılındı: 21.10.2009
İkamet: UK

merhaba frodo. gördüğüm kadarıyla red almışsın. senin durumunu yaşayan birkaç arkadaşım oldu ve onlar itiraz etmişlerdi. ancak sonuçlanması 3-4 ayı bulmuştu diye hatırlıyorum. ben şu an londradayım ve bu tarz durumları çevremde çok duydum.bence mutlaka dogru duzgun bir firmadan danışmanlık al. peki sen başvurunu yaparken danışman firma kullandın mı? çünkü genel danışman firmayı kullanmanın bir anlamı olmadığını söyleyen bir çok kişi aslında büyük hata yapıyorlar çünkü vize başvurusunda bu gerçekten farkediyo. Dediğim gibi iyi bir danışman firmaya git ve bir görüş derim. dikkat et yanlış hatırlamıyorsam 28 gün süren var!!!!!!

FrodoBaggings
#4 Gönderildi : 26 Kasım 2009 Perşembe 08:41:09

çok teşekkürler ukboy. ben başvurumu tek başıma yaptım. peki o zaman önerdiğin bir firma var mı?

ukvize-admin
#5 Gönderildi : 26 Kasım 2009 Perşembe 14:54:52
Sıralama: Administration

Gruplar: Registered, Administrators

Katılındı: 19.11.2009
İkamet: İngiltere

FrodoBaggings yazılan:
2 ay once londra'da bir dilokuluna kayit yaptirdim. istedikleri herseyi (para vs.) hepsini hazırladim ancak basvurum red ile sonuclandi. bana gelen kargodan bir 5 sayfalik bir mektup cikti ve yeterli puanı almam ragmen geri donecegime kanaat getirmedikleri icin red verdiklerini belirtmisler. ne yapabilirim. itiraz etme hakkim var mı?itiraz etme durumunda ne kadar zaman alacagi konusunda fikri olan varsa lutfen yardımcı olsun!!!

Merhaba, almis oldugunuz red hakkinda net birseyler soylemek icin dosyaniz hakkinda bilgi sahibi olmamiz gerekiyor. (Hangi okula bsavurdunuz, ne kadar sureli bir egitime gitmeyi planliyordunuz, ne kadar butce gosterdiniz, ingilizce seviyenizin kanıtı ile alakali nasil belgeler sundunuz, vize formunda vermis oldugunuz bilgiler nelerdi? gibi...) İtiraz etme hakki sunuldu ise tabiki itirazda bulunabilirsiniz ancak bunun icin gercekten ciddi bir danismanlik almaniz gerekmektedir. aksi takdirde yapmis oldugunuz itiraz basvurusu hem olumsuz sonuclanacak hem de uzun bir sureci olan itiraz islemi icin ciddi bir zaman kaybina ugrayacaksiniz. Konu hakkinda detayli bilgi isterseniz yukarida bahsettigimiz sorular icin ozelden yazabilir ya da asagidaki telefondan bize ulasabilirsiniz. Tesekkurler...

Garth Coates Solicitors
Ingiltere Gocmenlik ve Vize Hukuku Avukatlari
81 Oxford Street, London, W1D 2EU
Tel: 020 3004 8847
Tel: 0044 20 3004 8847(İngiltere disindan arayanlar icin)
FrodoBaggings
#6 Gönderildi : 03 Aralık 2009 Perşembe 16:09:27

sevgili admin, herkese yazdınız bi bana yazmadiniz. durumumu ifade etmistim konuyla ilgili bana onerebileceginiz bir firma varmı demistim. eger buradan yazmak istemiyorsanız size ozelden de yazabilirim.

ukvize-admin
#7 Gönderildi : 03 Aralık 2009 Perşembe 16:13:56
Sıralama: Administration

Gruplar: Registered, Administrators

Katılındı: 19.11.2009
İkamet: İngiltere

FrodoBaggings yazılan:

sevgili admin, herkese yazdınız bi bana yazmadiniz. durumumu ifade etmistim konuyla ilgili bana onerebileceginiz bir firma varmı demistim. eger buradan yazmak istemiyorsanız size ozelden de yazabilirim.

merhaba frodo. Butun dikkatimizle forumda degerli uyelerin sorularinizi yanitlamaya calisiyoruz. sizin sorunuzu da yanitladim ancak bahsettiginiz onerebileceginiz bir acenta olup olmadigi ile alakali soru zannediyorum. bununla ilgili sizi yonlendirebiliriz, ancak forumun tarafsizligina golge dusurmemek adina bu konuda dikkatli davranmaya calisiyoruz. sonucta burasi bir bilgi paylasim alani. bu yuzden bize ozelden irtibat bilgilerinizi gonderebilirseniz memnuniyetle size yardimci olabiliriz.

Garth Coates Solicitors
Ingiltere Gocmenlik ve Vize Hukuku Avukatlari
81 Oxford Street, London, W1D 2EU
Tel: 020 3004 8847
Tel: 0044 20 3004 8847(İngiltere disindan arayanlar icin)
Foruma Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.