x

İngiltere'de Okuyan Yabancıların Aile Bireyleri

İngiltere'de eğitim alan yabancılar, TIER 4 vizesi kapsamında, aşağıda açıklanan koşullardan birini sağlıyor iseler eş ve çocuklarını İngiltere'ye getirebilirler. Bu koşullar şunlardır:

Yukarıdaki kurallar dışında, ayrıca gelecek aile bireylerinize bakabilecek yeterli maddi olanaklara sahip olmak da zorunludur.

İngiltere'ye getirebileceğiniz size bağlı olan aile bireyleriniz şunlardır:

İngiltere'de eğitim alacağınız süre 9 aydan kısa ise, eğitim alacağınız süre kadar veya 9 aydan uzun süre eğitim alacaksanız, en fazla ilk 9 ay için, aile bireylerinizin yeterli paraya sahip olması gerekir.

Aile bireylerinin bakımına yetecek yeterli paradan kasıt, Londra içinde eğitim alanlarda her bir aile bireyi için ayda 845 sterlin, Londra dışında eğitim alanlarda her bir aile bireyi için ayda 680 sterlindir.

Hukuki Danışmanlık Hizmetimiz

Sizin ve halihazırda İngiltere'de bulunan aile bireylerinizin vizelerinin uzatılmasında ya da aile bireylerinizin İngiltere'ye getirilmesinde firmamızdan profesyonel hukuki destek alabilirsiniz. Size, sahip olduğunuz yasal haklara göre aile bireylerinizin başvuru evraklarının eksiksik hazırlanması, kurallara uygun doldurulması ve vize alabilmeleri için gereken yasal konularda yardımcı olabiliriz.

Avukatlık hizmetimizden yararlanmak ve bize ulaşmak için tıklayın